KONST / Litografier / Färglitografi 12771569
nr 1277 1569
Anna Toresdotter
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 191/280. Motivet: 47x35cm
Anna Toresdotter, svensk målare, grafiker, skulptör och författare, född 1956.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 september 2019
kl 18:22:38
30/9 18:17:38
Anna Toresdotter
Läs mer om Anna Toresdotter